Ahşap Başlıklı Püskül
Kaya Tekstil Aksesuar
 
Kurumsal Tekstil Aksesuarları
Müşteri talepleri doğrultusunda tamamen ihtiyaçlarınıza göre farklı ölçülerde, farklı iplik türleri ve sınırsız renklerimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
2004 yılında başladığımız yolculuğumuzda 2016 yılı itibari ile Püskül üretiminin dışında da faaliyet göstermeye başladık. Tamamen müşteri odaklı çalışmalarımız ile çözüm üretmeye devam ettik. Kurulan iş ortaklıkları sonucu oluşan Ürün ve Hizmet kalitemizi geliştirdik. Ambalaj Üreticileri, Çanta Üreticileri, Giyim – Konfeksiyon, Ev Tekstili Üreticileri, Mobilya, Mobilya Aksesuar Üreticileri, Bahçe Mobilyaları, Kozmetik Üreticileri, Organizasyon Firmaları,  Perde, Seccade,  ve Spor Malzemeleri Üreticileri başta olmak üzere hizmet ağımızı genişlettik.
 
Bulyon Saçak, Anahtarlık Püskül, Boncuklu Püskül,  Braçol – Sarkıt (Perde Bağı), Seccade Saçakları, Fırfır, %100 Pamuk 240 renk Havlu Saçakları, İthal Perde Saçakları, Kep Püskülü, Kitap Ayracı Püskülleri, Kordon, Silindir Kutu Püskülleri, Püsküllü Saçak, Ponpon, Ponpon Saçak, Sarıklı Rozetli Avangart veya Klasik Mobilya Püskülleri, Su Taşı – Şerit, Keten Düz Saçak ve Püskül ürünlerimiz ile ürün ağacımızı ve üretim kapasitemizi hem büyüttük hem de çeşitlendirmiş olduk. Son olarak Bordür, Sim Bordür, Sim Şerit, Saten Şerit, Jakar Şerit, Dantel, Plise, Baskılı Kurdele, STICKER RIBBON, Dekoratif Tül ve Organze Şeritler de ürün ve hizmet ağımıza kazandırılmıştır.
 
www.kayatekstilaksesuar.com
www.filizhome.com
www.puskulcu.net
www.seccadeaksesuarlari.com
 
#kayatekstilaksesuar #püskül #sacak #perdeaksesuari #tassel #mobilyadekorasyon #curtainaccessories #mobilyaimalat #handmade #tiebacks #tasseltiebacks #trimmings
#tasselfringes #keytassels #yuvarlakplajhavlusu #mobilyaaksesuar #püsküllü #kordonip
#püsküller #ponpon #Bordür #Border #Perdebordür #Curtainborder #Bordürlüperde
#Dokumakurdele #Şerit #Ribbon #evtekstili #pillow
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Güncel | İletişim | İstatistik

Duyurularımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?


Kaya Tekstil Aksesuar - info@puskulcu.net
Tel: +90 224 240 10 25 - Faks: +90 224 240 10 25
puskulcu.net

Bugün:17 

Tekil:24734 

Aylık:498  

Toplam Ziyaret:222819